Yeni Başlayanlar İçin Wordpress Kursu

Yeni Başlayanlar İçin Wordpress Kursu

Yeni Başlayanlar İçin Wordpress Kursu

  2 dakika Okuma Süresi

Web sitesi açma hayal yada planınız varsa ve yazılım bilginiz yoksa o zaman yapmanız gereken Wordpress, Drupal, Opencart gibi CMS olarak adlandırılan hazır sistemleri kullanmak.

CMS sistemlerinden biri olan Wordpress, dünyada en çok tercih edilen CMS sistemlerinden birisi. Aklınıza gelebilecek neredeyse her türlü konu için hiç yazılım bilgisi bilmeden ve tek satır kod yazmadan web sitesi açmanıza olanak sağlıyor. Wordpress sayesinde tema ekleyerek, modüller-eklentiler ekleyerek, yazılar yazarak, ürünler ekleyerek vs daha birçok yolla web sitenizi genişletip istediğiniz gibi bi web sitesi açabiliyorsunuz.

Fakat bunları yapabilmeniz için öncelikle tabiki Wordpress'i kullanmayı bilmeniz gerekiyor. İşte tam bu noktada bu eğitim seti sizin yardımınıza koşuyor smiley

Wordpress'e yeni başlıyorsanız ve neredeyse hiç bilginiz yoksa bu eğitim seti sayesinde başlangıç düzeyinde de olsa Wordpress bilgisine sahip olabiliyorsunuz. "Başlamak bitirmenin yarısıdır" derler smileysmiley

Bu eğitim seti sayesinde menü, içerik, tema, eklenti eklemeyi öğrenebilecek ve sizde kendi web sitenizi Wordpress kullanarak tek satır kod yazmadan açabileceksiniz.

Üstelik normalde 409,99 TL olan bu eğitim setine özel indirim kodu sayesinde tamamen ücretsiz bir şekilde erişebilirsiniz

NOT: Eğitim dili İngilizce'dir.

Bu ücretsiz kursu istediğiniz zaman Udemy hesabınıza giriş yaparak online olarak veya dilerseniz telefonunuza veya bilgisayarınıza indirerek internet olmasa dahi offline olarak izleyebilirsiniz.


Dosyayı İndirmek İçin Aşağıda Bul-unan "DOSYAYI İNDİR" butonuna tıklayıp açılan sayfada 5 saniye bekledikten sonra "Linke Git" butonuna ve ardından "Reklamı Geç" butonuna tıklamanız yeterlidir.

Kurs Süresi     : 7,5 Saatlik Video
Set Ücreti     : Ücretsiz
Görüntüleme Sayısı : 352
İNDİRME LİNKİ
ALTERNATİF İNDİRME LİNKİ
 • İçeriği Paylaş:

İÇERİĞİ DEĞERLENDİR

Toplam Değerlendirme Sayısı: 0
Toplam Değerlendirme: 0 / 5

Cevap Yaz