Wordpress Türkçe Eğitim Seti

Wordpress Türkçe Eğitim Seti

Wordpress Türkçe Eğitim Seti

  2 dakika Okuma Süresi

Son zamanların en çok kullanılan CMS sistemlerinden biri olan Wordpress ile çok kolaylıkla kendi web sitenizi oluşturabilir, ücretli veya ücretsiz eklenti ve temalarla web sitenizi zenginleştirebilir ve dakikalar içinde tek bir satır kodlama yapmadan kendi web sitenizi oluşturup yayınlayarak, bir web sitesi sahibi olabilirsiniz.

Web sitesi açmak Wordpress sayesinde işte bu kadar kolay ama birde bu Wordpress'in nasıl kullanıldığını öğrenmeniz gerekiyor; menü nasıl eklenir, tema nasıl eklenir, yorumlara nasıl filtre koyarım vs. gibi Wordpress'in size sunmuş olduğu özelliklerin neler olduğunu, bu özelliklerin nasıl kullanıldığını, nerede olduklarını gibi can alıcı önemli noktaları öğrenebilmeniz için Wordpress'i neredeyse baştan sona anlatan bu eğitim setini sizlerle paylaşıyoruz.

Toplamda 24 adet video bulunmakta fakat hepsini tek seferde indirmek zorunda değilsiniz, istediğiniz videoları seçip sadece onları da indirebilirsiniz.

Hadi kolay gelsin :)Dosyayı İndirmek İçin Aşağıda Bul-unan "DOSYAYI İNDİR" butonuna tıklayıp açılan sayfada 5 saniye bekledikten sonra "Linke Git" butonuna ve ardından "Reklamı Geç" butonuna tıklamanız yeterlidir.

Dosya Boyutu    : 1,3 GB
RAR Şifresi     : -
İndirme Sayısı   : 0
Görüntüleme Sayısı : 403
İNDİRME LİNKİ
ALTERNATİF İNDİRME LİNKİ
 • İçeriği Paylaş:

İÇERİĞİ DEĞERLENDİR

Toplam Değerlendirme Sayısı: 0
Toplam Değerlendirme: 0 / 5

Cevap Yaz