Veri Bilimi ve Python Eğitim Seti

Veri Bilimi ve Python Eğitim Seti

Veri Bilimi ve Python Eğitim Seti

  1 dakika Okuma Süresi

Son zamanların en popüler konularından biri hiç şüphesiz yapay zeka ve veri bilimi. Programlama dili olarak da Python. Bu eğitim setimizde de Python ile veri bilimi konusu anlatılmakta ve kursu başarıyla bitirmenizin ardından sizde Python ile veri bilimi ve makine öğrenmesi konusunda ciddi bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca sonrasında diğer makine öğrenmesi ve yapay zeka kütüphane ve frameworklerini kullanarak kendinizi yapay zeka konusunda geliştirebilir, geleceğin en gözde meslek ve konularından biri olan yapay zekaya sizde adınızı yazdırabilirsiniz.

Üstelik Mehmet Tek tarafından hazırlanmış bu eğitim setine tamamen ücretsiz bir şekilde ve Türkçe anlatımlı olarak erişebilirsiniz.

Bu ücretsiz kursu istediğiniz zaman Udemy hesabınıza giriş yaparak online olarak veya dilerseniz telefonunuza veya bilgisayarınıza indirerek internet olmasa dahi offline olarak izleyebilirsiniz.


Dosyayı İndirmek İçin Aşağıda Bul-unan "DOSYAYI İNDİR" butonuna tıklayıp açılan sayfada 5 saniye bekledikten sonra "Linke Git" butonuna ve ardından "Reklamı Geç" butonuna tıklamanız yeterlidir.

Kurs Süresi     : 7 Saat
Set Ücreti     : Ücretsiz
Görüntüleme Sayısı : 630
İNDİRME LİNKİ
ALTERNATİF İNDİRME LİNKİ
 • İçeriği Paylaş:

İÇERİĞİ DEĞERLENDİR

Toplam Değerlendirme Sayısı: 0
Toplam Değerlendirme: 0 / 5

Cevap Yaz