Unix Uygulamalı Eğitim Seti

Unix Uygulamalı Eğitim Seti

Unix Uygulamalı Eğitim Seti

Linux, açık kaynak kodlu olarak geliştirilmekte olan bir işletim sistemi. Yani siz çekirdek yapısını alıp üstüne geliştirmeler yaparak kendi Linux dağıtımınızı çıkarabiliyorsunuz.

Linux işletim sistemi de Unix sistemi üzerine kurulmuş bi işletim sistemi. Ciddi oranda Linux öğrenmek istiyor ve bu konuda kendinizi geliştirmek istiyorsanız öncelikle Unix sistemini öğrenmeniz tavsiye edilir.

Sizde Unix yani dolayısıyla Linux öğrenmek istiyorsanız sizin için Süleyman Şeker tarafından hazırlanmış olan bu eğitim setini kaçırmayın derim.

Bu eğitim seti sayesinde Linux konusunda kendinizi geliştirebilir, kursta anlatılan Solaris dağıtımı hakkında kendinizi geliştirebilir, sistem mühendisi olma yolunda ilerleyebilir ve Linux'un kendi standart araçlarına hakim olabilirsiniz.

Üstelik normalde fiyatı 109,99 TL olan bu eğitim setine tamamen ücretsiz bir şekilde erişebilir ve istediğiniz yerden devam edebilirsiniz.

Bu ücretsiz kursu istediğiniz zaman Udemy hesabınıza giriş yaparak online olarak veya dilerseniz telefonunuza veya bilgisayarınıza indirerek internet olmasa dahi offline olarak izleyebilirsiniz.

Dosyayı İndirmek İçin Aşağıda Bulunan "DOSYAYI İNDİR" butonuna tıklayıp açılan sayfada 5 saniye bekledikten sonra "Linke Git" butonuna ve ardından "Reklamı Geç" butonuna tıklamanız yeterlidir.

Dosya Kaynağı    : Udemy
Kurs Süresi     : 7,5 Saat
Set Ücreti     : Ücretsiz
Görüntüleme Sayısı : 462
İNDİRME LİNKİ
ALTERNATİF İNDİRME LİNKİ
 • İçeriği Paylaş:

İÇERİĞİ DEĞERLENDİR

Toplam Değerlendirme Sayısı: 5
Toplam Değerlendirme: 5 / 5

Cevap Yaz