Unity Kursu

Unity Kursu

Unity Kursu

  1 dakika Okuma Süresi

Son zamanlarda popülaritesini giderek arttıran, C# desteği de bulunan ve hem mobil hemde masaüstü uygulama ve oyunlar geliştirmenize olanak sağlayan oyun motorlarından Unity'nin bu kursuna hoş geldiniz ! smiley

Bu kurs sayesinde Unity hakkında hiç bilginiz olmasa bile kursu tamamladıktan sonra ciddi oranda bilgisa sahibi olabileceksiniz.

Ayrıca hem 2D hemde 3D programlamanın ele alındığı bu kursta Unity hakkında kafanızda olan soru işaretlerini de giderebilirsiniz.

Üstelik normalde 409,99 TL olan bu eğitim setine özel indirim kodu sayesinde tamamen ücretsiz bir şekilde erişebilirsiniz.

Bu kursun tek dezavantaj olarak sayılabilecek yanı kursun İngilizce olması. İngilizce olsa bile programlama temeli olan kişilerin pek zorlanmayacağına eminim.

Bu ücretsiz kursu istediğiniz zaman Udemy hesabınıza giriş yaparak online olarak veya dilerseniz telefonunuza veya bilgisayarınıza indirerek internet olmasa dahi offline olarak izleyebilirsiniz.


Dosyayı İndirmek İçin Aşağıda Bul-unan "DOSYAYI İNDİR" butonuna tıklayıp açılan sayfada 5 saniye bekledikten sonra "Linke Git" butonuna ve ardından "Reklamı Geç" butonuna tıklamanız yeterlidir.

Kurs Süresi     : 7 Saat
Set Ücreti     : Ücretsiz
Görüntüleme Sayısı : 461
İNDİRME LİNKİ
ALTERNATİF İNDİRME LİNKİ
 • İçeriği Paylaş:

İÇERİĞİ DEĞERLENDİR

Toplam Değerlendirme Sayısı: 0
Toplam Değerlendirme: 0 / 5

Cevap Yaz