Sıfırdan React ve Context Api Eğitim Seti

Sıfırdan React ve Context Api Eğitim Seti

Sıfırdan React ve Context Api Eğitim Seti

  2 dakika Okuma Süresi

Facebook tarafından hem web sitesi hemde mobil uygulamalar yapmak için geliştirilmiş olan ve bizzat Facebook'un hem mobil uygulamalarında hemde web sitesinde kullandığı Javascript frameworklerinden React JS öğrenmek isteyenler için hazırlanmış olan bu kursu başarıyla tamamlamanızın ardından React'ın DOM yapısı, formların kullanımı, Router mantığını, React ile component kurulumu gibi birçok konu hakkında bilgi sahibi olabilir ve sizde React JS kullanarak kendi web sitenizi yapmaya başlayabilirsiniz.

React ile hem web sitesi hemde mobil uygulamalar yapılabilmekte fakat bu eğitim setinde sadece web sitesi yapma kısmı hakkında bilgi verilmektedir.

Üstelik bu eğitim setine Udemy üzerinden tamamen ücretsiz bir şekilde erişebilirsiniz.

Bu eğitim setinin diğer bir güzel yanı ise tamamen Türkçe olması. Eğitim seti Mustafa Murat Coşkun tarafından hazırlanmıştır.

Bu ücretsiz kursu istediğiniz zaman Udemy hesabınıza giriş yaparak online olarak veya dilerseniz telefonunuza veya bilgisayarınıza indirerek internet olmasa dahi offline olarak izleyebilirsiniz.


Dosyayı İndirmek İçin Aşağıda Bul-unan "DOSYAYI İNDİR" butonuna tıklayıp açılan sayfada 5 saniye bekledikten sonra "Linke Git" butonuna ve ardından "Reklamı Geç" butonuna tıklamanız yeterlidir.

Kurs Süresi     : 5 Saat
Set Ücreti     : Ücretsiz
Görüntüleme Sayısı : 536
İNDİRME LİNKİ
ALTERNATİF İNDİRME LİNKİ
 • İçeriği Paylaş:

İÇERİĞİ DEĞERLENDİR

Toplam Değerlendirme Sayısı: 0
Toplam Değerlendirme: 0 / 5

Cevap Yaz