Node.Js Eğitim Seti

Node.Js Eğitim Seti

Node.Js Eğitim Seti

  2 dakika Okuma Süresi
Node.js, Javascript frameworklerinden biri olup, normal Javascript ile yapılamayan sunucu taraflı işlemleri (backend) yapmamıza olanak sağlar.
Dosya işlemleri, veritabanı işlemleri, socket uygulamaları, web servisler gibi Javascript'te olmayan işlemler Node.Js ile kolaylıkla yapilabilmekte ve popülerliği de günden güne artmaktadır.

Full stack developer olan ve (kendi fikrimce) Javascript ve Node.Js uzmanı Sadık Turan tarafından hazırlanmış olan bu kurs sayesinde sizde öncelikle Javascript'e hızlı bir giriş yapacak, ES6 ve ES7 teknolojileri ve yeniliklerini öğrenebilecek ve Node.Js dersleri sayesinde de Node.JS konusunda kendinizi ileriye taşıyabileceksiniz.
Dersler proje üzerinden ve gayet açıklayıcı ve öğretici bir şekilde anlatılmaktadır.
Yönetici olarak bende bu kursu izledim ve gerçekten beğendim, size de tavsiye ederim :)Bu ücretsiz kursu istediğiniz zaman Udemy hesabınıza giriş yaparak online olarak veya dilerseniz telefonunuza veya bilgisayarınıza indirerek internet olmasa dahi offline olarak izleyebilirsiniz.


Dosyayı İndirmek İçin Aşağıda Bul-unan "DOSYAYI İNDİR" butonuna tıklayıp açılan sayfada 5 saniye bekledikten sonra "Linke Git" butonuna ve ardından "Reklamı Geç" butonuna tıklamanız yeterlidir.

Kurs Süresi     : 61,5 Saat
Set Ücreti     : 24,99 ₺
Görüntüleme Sayısı : 98
İNDİRME LİNKİ
ALTERNATİF İNDİRME LİNKİ
 • İçeriği Paylaş:

İÇERİĞİ DEĞERLENDİR

Toplam Değerlendirme Sayısı: 0
Toplam Değerlendirme: 0 / 5

Cevap Yaz