Matematik Sorusu Çözerek Para Kazanma

Matematik Sorusu Çözerek Para Kazanma

Matematik Sorusu Çözerek Para Kazanma

  3 dakika Okuma Süresi

Matematik ülkemizde hem ilkokul hem lise hemde üniversitede yani öğrencilik hayatının her yerinde öğrenciler tarafından sıkıntılı bir ders olarak görülüyor. "Matematik çok zor", "Yapamıyorum" vs gibi yorumlar yapılıyor.
Ama tabiki ülkemizde matematik dehası diyebileceğimiz kişilerde var. Hatta 3 basamaklı 2 sayıyı aklından saniyeler içerisinde çözebilen küçücük çocuklara haberlerde illaki rastlamışsınızdır.
Bu yazımda matematiği size sevdirmek gibi bi niyetim yok, onu sizin yapmanız gerekiyor. Güzel bakan güzel görür demişler, siz matematiğe güzel bakarsanız matematikte size güzel görünecektir.

Bu yazımda matematik bilginiz ile para kazanmayı anlatıcam size. Aha matematik dedi hemen kaçalım diye düşünmeyin, yazıyı okumaya devam edin derim. Çünkü her ne kadar matematik desemde bildiğiniz 4 işlem yapacaksınız. Hatta neredeyse hep toplama yapacaksınız.
Toplama işlemi bile olsa 5+5, 10+20 gibi şak diye yapabileceğiniz işlemler yapacaksınız.
Biraz ilgi çekici olmaya başladı dimi ? :) Hadi şimdi matematik ile nasıl para kazanabileceğinizi anlatayım.

Öncelikle bu yolla para kazanmak için Android telefonunuzun olması gerekiyor, iOS telefonu olanlara burdan bi üzgün smile gönderelim :(
Telefonunuz Android ise okumaya devam...

Öncelikle buraya tıklayarak web sitesine üye olmanız gerekiyor.
Ardından buraya tıklayarak gerekli uygulamayı indiriyoruz.
Uygulamayı indirdikten sonra oluşturduğumuz hesaba giriş yapıyoruz.
Buraya kadar tamam, peki bundan sonrası ? diyorsanız şöyle devam edeyim;
Matematik işlemlerini yapabilmek için öncelikle oynama hakkınızın olması gerekiyor. Oynama hakkı ise 30 dakikada bir yenileniyor ve her seferinde 1 oynama hakkı veriliyor. Veya bi tane reklam izleyerek anında oynama hakkı kazanabiliyorsunuz.
Oynama hakkını elde ettikten sonra size seviyenize göre belirli sayıda toplama veya çıkarma işlemleri soruyor ve bu işlemleri cevaplamanız gerekiyor. Aman dikkat edin süre bitmeden gereken miktarda soruyu doğru cevaplayın ! Çünkü size verilen sürede soruları tamamlayamazsanız ne yazık ki para kazanamıyorsunuz.
Toplamda 5 seviye var. Tabi her seviyenin de kendine göre soru sayısı ve parası var.

Ödeme alabilmek için ise hesabınızda en az 5 Ruble olması gerekiyor, ve ödemeleri de Yandex.Money, Payeer ve Webmoney ile yapıyor. Ödemeler 3 iş günü içerisinde istediğiniz yöntemle yapılıyor. Fakat Türkiye'de yaşıyorsanız ve Rusya pasaportunuz yoksa Yandex.Money kullanmamanızı tavsiye ederim, çünkü Yandex.Money şu anda sadece Ruslara veya Rusya pasaportu olan kişilere hizmet veriyor. Rusya pasaportunuz yoksa Yandex.Money'den paranızı çekemezsiniz.

Şu ana kadar ben 5 ve 32 Ruble olmak üzere 2 farklı ödeme aldım, ödemeler konusunda sorun yok, gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.  • İçeriği Paylaş:

İÇERİĞİ DEĞERLENDİR

Toplam Değerlendirme Sayısı: 0
Toplam Değerlendirme: 0 / 5

Cevap Yaz