Link Kısaltarak Internetten Para Kazanma

Link Kısaltarak Internetten Para Kazanma

Link Kısaltarak Internetten Para Kazanma

  6 dakika Okuma Süresi
Link kısaltarak para kazanmak istiyorsanız öncelikle ilgi çekici içerik veya konu bulmanız gerekiyor. Çünkü link kısaltma sitelerinden para kazanma döngüsü 1000 tıklama üzerinden gidiyor. Yani link kısaltma sitesinde size vadedilen parayı kazanabilmeniz için sizin kısa linklerinize toplamda 1000 tıklama gelmesi gerekiyor. Örneğin yüksek ziyaretçiye sahip web sitenizden veya gündemde olan bir konu için veya daha öncesinde Google Play ve AppStore'da bulunup sonrasında kaldırılan bir uygulamayı indirmek için kısa linkler paylaşabilirsiniz. Kısacası yapacağınız taktik tamamen size kalmış, biraz araştırma yaparak izleyeceğiniz yolu da kendiniz geliştirebilirsiniz.

Şu anda internet dünyasında birbirinden farklı onlarca link kısaltma sitesi bulunuyor fakat tabi hepsi de ödeme yapıyor diyemeyiz. Aralarından bazıları scam yani ödeme yapacağını iddia edip ödeme yapmayan siteler olabiliyor. Ben bu yazımda tamamen güvenilir ve ödeme yapan web sitelerini paylaşacağım.

Öncelikle benim daha önce kullandığım güvenilir ve ödeme yapan web sitelerini şöyle bi sıralayalım, sonrasında hepsini teker teker açıklarım.
  1. Tr.Link
  2. Bc.Vc
Şu anda en fazla kullanılan link kısaltma siteleri bunlar. Tabi çok daha fazlası var fakat hem benim duymadıklarım hem de bu 3 siteye oranla daha az güvenilir olabiliyorlar.

Tr.Link

Tr.Link sitesi 2017 yılında yayın hayatına başladı ve bu zamana kadar da aksatmadan ödeme yapmaya devam ediyor.
Şimdi gelelim site ile nasıl para kazanacağız onu açıklamaya.

Öncelikle her link kısaltma sitesinde olduğu gibi ilk olarak üye olmanız gerekiyor. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayabilirsiniz.
Üyelik formunu doldurup gönderdikten sonra artık sizde para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Kısa linklerinizden para kazanmak için linklerinizi hesabınıza giriş yaptıktan sonra kısaltmanız gerekiyor, aksi takdirde oluşturduğunuz kısa linklerden herhangi bir kazanç sağlayamazsınız.
Hesabınıza giriş yaptıktan sonra;
Internetten Link Kısaltarak Para Kazanma
Ok ile işaretlediğim adımları uygulayarak uzun linklerinizi kısa linke çevirebilirsiniz. Üst kısımda ise bugüne ait istatistikleri görebilirsiniz.

Üst tarafta bulunan Linkler sekmesinden kısalttığınız tüm linkleri, Referans sekmesinden alt referanslarınızı, Diğer sekmesinde açılan menülerdeki API & Json bölümünden size ait olan API bilgilerinizi, Geliştirici API bölümünden geliştirici olarak size ait olan API bilgilerinizi, Bilgilerim bölümünden profil bilgilerinizi, Pop-up bölümünden yine Tr.Link'a ait olan reklam sitesini, Şifre bölümünden hesap şifrenizi, Sözleşme bölümünden site sözleşmesini görebilir, Site Scripti bölümünden web sitenizdeki dış linklerin hepsini Tr.Link ile otomatik olarak kısaltabilir, Para Çek bölümünden de para çekme talebinde bulunabilirsiniz.

Tr.Link sitesi şu anda Türkiye'ye 1000 tıklama için 3.25 $ ödeme yapıyor fakat bu oran bazen değişebiliyor. Güncel oranları buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Şu anda Papara, Bitcoin, WebMoney ve banka havalesi olarak ödeme yapıyor, ödeme alt limitleri ise Papara için 20 TL , Bitcoin için 100 TL, WebMoney için 30 TL, banka havalesi için ise 1000 TL'dir. Ödeme alabilmeniz için en geç Pazar gününe kadar ödeme talebinde bulunmanız gerekiyor, Pazartesi günü 1 günlüğüne Para Çek butonu pasif hâle getiriliyor ve Salı günü ödemeniz belirttiğiniz hesaba yapılıyor.

ÜYE OLMAK IÇIN;
Internetten Link Kısaltarak Para Kazanma

Bc.Vc

Bc.Vc sitesi 2017 yılında yayın hayatına başladı ve kurulduğu günden beri ödeme yapmaya devam ediyor. Tabi burdan da para kazanabilmek için öncelikle üye olmanız gerekiyor.  Üye Olmak İçin Buraya Tıklayabilirsiniz.
Hesabınıza giriş yaptıktan sonra;
Internetten Link Kısaltarak Para Kazanma
Ok ile işaretlediğim adımları uygulayarak uzun linklerinizi kısa linke çevirebilirsiniz. Üst kısımda ise bugüne ait istatistikleri görebilirsiniz.

Şu anda Türkiye için mobil tıklamasına 3 $, web tıklamasına 2 $ veriyor. Yani bilgisayar ile telefondan yapılan tıklamalar farklı para kazandırıyor fakat ikisinin kazancı da ortak ekleniyor.
Bu oranlar değişebildiği için güncel oranlara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.
Şu anda Paypal, Payoneer ve banka havalesi olarak ödeme yapıyor. Hesabınızda 10 $ olduğunda ödemeniz Cuma günü otomatik olarak belirttiğiniz hesaba gönderiliyor.
Fakat ödeme alabilmeniz için ödeme bilgilerinizi eklemeniz gerekiyor. Ödeme bilgilerinizi eklemediğiniz sürece ödemeniz erteleniyor, ödeme bilgilerinizi girdiğiniz hafta Cuma günü toplu olarak ödemeniz yapılıyor.

ÜYE OLMAK İÇİN;
Internetten Link Kısaltarak Para Kazanma


Evet şu anda güncel olan ve ödeme yapan güvenilir link kısaltma siteleri bunlar. Yeni link kısaltma siteleri buldukça paylaşmaya devam edeceğim. Sizde bu siteleri kullanarak kısa linklerinizden para kazanabilirsiniz.

Yazıyı bitirmeden önce linklerinize hem yurtdışından hemde daha çok tıklamayı nasıl getirebileceğinize dair bi tüyo vermek istiyorum.
Yurtdışı tıklaması dedim çünkü bahsettiğim bu 2 sitede yurtdışı tıklamalarına daha çok para veriyor.
Facebook'ta özellikle Amerika ve İngiltere'de yaşayan kişilerin yoğunlukta olduğu gruplara girerek, o anki gündemle alakalı ilgi çekici haberler ve kısa linklerinizi paylaşabilir ve bu sayede yurtdışından tıklama kazanabilirsiniz.

Herkese hayırlı kazançlar...


  • İçeriği Paylaş:

İÇERİĞİ DEĞERLENDİR

Toplam Değerlendirme Sayısı: 0
Toplam Değerlendirme: 0 / 5

Cevap Yaz