Kriptopara Eğitim Seti

Kriptopara Eğitim Seti

Kriptopara Eğitim Seti

Son zamanlarda kripto para terimini çokça duymuşsunuzdur. Basılı hâlde olmayıp da internet üzerinden işlem gören sanal para birimlerine kripto para diyoruz.
Kripto paralar sadece bilgisayarlar ile mining yani kazım adı verilen yöntem ile kazanılabiliyor. Bilgisayarınız CPU (işlemci) yada GPU (grafik kartı) kullanarak çok büyük ve karmaşık matematiksel problemleri çözerek gerekli blokları çözüyor ve her blok ve problem çözme işleminden sonra da kripto para elde ediyor.

Günümüzde bilgisayarınıza mining alt yapısı kurarak kripto para kazımı yapabileceğiniz gibi hâli hazırda büyük sunucular ve bilgisayarlar kullanarak kripto para kazımı yapan şirketlere de kendi CPU ve GPU'nuzu vererekde kazım yapabiliyorsunuz.
Tabi bahsettiğim bu matematiksel işlemler çok büyük ve karmaşık olduğu için kendi bilgisayarınızdan kazım yapma işlemi kayda değer kazançlar elde ettirmeyecektir. Çünkü bir bilgisayarın işlemci gücü kazım işlemleri için yetersiz kalmaktadır.

Kripto paraların en çok bilineni ise Bitcoin ve bugün itibari ile 50.000 TL civarlarında seyrediyor.
Ethereum, Litecoin ve Dash'da birbirinden farklı kripto paralar ve şu anda işlem görüyorlar. Piyasa değerleri Bitcoin kadar olmasa da geleceğin en çok değerlenecek kripto paraları arasında görünüyorlar.
Sizde kripto para dünyasına girmeyi düşünüyorsanız alt coin olarak tanımlanan Ethereum, Litecoin ve Dash ile işlemler yapmaya başlayabilirsiniz.
Hem piyasa değerlerinin şu anda düşük olması, hem de kazım işlemlerinin Bitcoin gibi yüksek seviyeli kripto paralara göre daha kolay olması sebebiyle işe Ethereum, Litecoin yada Dash ile başlamak daha mantıklı olmaktadır.

Tam da bunun için Saad T. Hameed tarafından hazırlanan bu kursu satın almanızı ve tamamen bitirmenizi tavsiye ediyorum.
Bu kurs sayesinde Ethereum, Dash ve Litecoin'in nasıl çalıştığını anlayabilir, hızlı ve ücretsiz bir şekilde kazım yapma yollarını öğrenebilir ve hızla gelişen kripto para dünyası kervanına sizde ön sıralardan katılarak geleceğin kripto para tüccar ve zenginlerinden biri olabilirsiniz.

NOT: Eğitim dili İngilizce'dir.Bu ücretsiz kursu istediğiniz zaman Udemy hesabınıza giriş yaparak online olarak veya dilerseniz telefonunuza veya bilgisayarınıza indirerek internet olmasa dahi offline olarak izleyebilirsiniz.

Dosyayı İndirmek İçin Aşağıda Bulunan "DOSYAYI İNDİR" butonuna tıklayıp açılan sayfada 5 saniye bekledikten sonra "Linke Git" butonuna ve ardından "Reklamı Geç" butonuna tıklamanız yeterlidir.

Dosya Kaynağı    : Udemy
Kurs Süresi     : 10 Saat
Set Ücreti     : 49,99 ₺
Görüntüleme Sayısı : 88
İNDİRME LİNKİ
ALTERNATİF İNDİRME LİNKİ
 • İçeriği Paylaş:

İÇERİĞİ DEĞERLENDİR

Toplam Değerlendirme Sayısı: 1
Toplam Değerlendirme: 5 / 5

Cevap Yaz