Kotlin Eğitim Seti

Kotlin Eğitim Seti

Kotlin Eğitim Seti

  1 dakika Okuma Süresi

Android cihazlara uygulama yapmak için Google tarafından geliştirilmiş olan Kotlin programlama dilini öğrenmek ve Android dünyasında kendinizi geliştirmek istiyorsanız bu kurs tam size göre !

Bu kurs sayesinde Android ve mobil programlama konusunda kendinizi geliştirebilir, kursu başarıyla tamamlamanızın ardından sizde kendi Android uygulamalarınızı geliştirebilirsiniz.

Kursu izleyebilmeniz için Android Studio programına ihtiyacınız olacak. Android Studio'yu indirdikten sonra kursu izlemeye başlayabilirsiniz.

Üstelik normalde fiyatı 409,99 TL olan bu kursa özel indirim kodu sayesinde tamamen ücretsiz bir şekilde erişebilir ve istediğiniz yerden tamamlayabilirsiniz.

NOT: Eğitim dili İngilizce'dir.

Bu ücretsiz kursu istediğiniz zaman Udemy hesabınıza giriş yaparak online olarak veya dilerseniz telefonunuza veya bilgisayarınıza indirerek internet olmasa dahi offline olarak izleyebilirsiniz.


Dosyayı İndirmek İçin Aşağıda Bul-unan "DOSYAYI İNDİR" butonuna tıklayıp açılan sayfada 5 saniye bekledikten sonra "Linke Git" butonuna ve ardından "Reklamı Geç" butonuna tıklamanız yeterlidir.

Kurs Süresi     : 5,5 Saat
Set Ücreti     : Ücretsiz
Görüntüleme Sayısı : 1040
İNDİRME LİNKİ
ALTERNATİF İNDİRME LİNKİ
 • İçeriği Paylaş:

İÇERİĞİ DEĞERLENDİR

Toplam Değerlendirme Sayısı: 0
Toplam Değerlendirme: 0 / 5

Cevap Yaz