Kali Linux Eğitim Seti

Kali Linux Eğitim Seti

Kali Linux Eğitim Seti

  2 dakika Okuma Süresi

Özellikle siber güvenlik ve hackerlık işlerine meraklı olan kişilerin bilmesi gereken işletim sistemi tabi ki de Linux. Fakat Linux'un da çok farklı dağıtımları bulunuyor ve siber güvenlik için hangisi daha uygun, hangisi daha kullanışlı ve efektif olur diye düşünceler ve ikilemler oluşabiliyor.

Ben şahsen siber güvenlik ve hackerlik için Kali Linux'u tavsiye ediyorum çünkü bu konuda oldukça gelişmiş kendi araçları var. Tabi Linux dağıtımı olduğu için kendi araçları diğer dağıtımlarda da çalışmakta fakat performans farklılıkları olabiliyor. O yüzden bence en iyisi Kali Linux kullanmak.

Kali Linux kullanmanızı tavsiye ediyorum ama tabiki de Kali Linux kullanmasını ve terminale aşina olmayanları da düşünerek bu eğitim setini sizlere sunuyorum.

Bu eğitim seti sayesinde Kali Linux'un yapısını, terminal mantığını ve bazı araçları hakkında bilgi edinebilir, sonrasında kendinizi daha kolay geliştirebilirsiniz.

Son olarak Kali Linux'u ve bu sette öğreneceklerinizi zarar verici olarak değil de insanlara yardım edici olarak kullanırsanız hem biz mutlu oluruz hem de sizin faydanıza olur.Dosyayı İndirmek İçin Aşağıda Bul-unan "DOSYAYI İNDİR" butonuna tıklayıp açılan sayfada 5 saniye bekledikten sonra "Linke Git" butonuna ve ardından "Reklamı Geç" butonuna tıklamanız yeterlidir.

Dosya Boyutu    : 113 MB
RAR Şifresi     : -
İndirme Sayısı   : 0
Görüntüleme Sayısı : 538
İNDİRME LİNKİ
ALTERNATİF İNDİRME LİNKİ
 • İçeriği Paylaş:

İÇERİĞİ DEĞERLENDİR

Toplam Değerlendirme Sayısı: 0
Toplam Değerlendirme: 0 / 5

Cevap Yaz