İnternet Tarayıcısı İle Para Kazanma

İnternet Tarayıcısı İle Para Kazanma

İnternet Tarayıcısı İle Para Kazanma

  6 dakika Okuma Süresi
İnternet dünyasının ne kadar geniş olduğundan bahsetmemize gerek yok sanırım, o kadar geniş ki "dünya" demekteyiz.
İnternet dünyası bu kadar genişken, internette neler yapılabileceği konusunda sınır koymak pek de sağlıklı ve normal olmayacaktır.
İnternette neredeyse herşeyin birden fazla olanağı var, hatta öyle ki para kazanma konusunda bile onlarca metod, yüzlerce olanak ve binlerce web sitesi var.
Bu binlerce web sitesinden maaş şeklinde düzenli geliri olan insanlarda var, kendi kazandığı paranın yanında ek gelir olarak internetten para kazanan insanda var..
Bu yazımızda ek gelir olarak kazanılabilecek bir site ve sistemden bahsetmek istiyorum. Ek gelir olarak kazanç sağlayacaksınız diyorum ama aslında bu biraz da size ve elinizin altındaki bilgisayarlara bağlı olarak değişiyor.
Sahip olduğunuz ve erişebileceğiniz bilgisayar sayısı ne kadar fazla ve donanımları ne kadar gelişmiş ise birazdan bahsedeceğim sistem ile kazanabileceğiniz para nmiktarı buna paralel olarak artış yapmaktadır.

E peki nasıl para kazanacağınız diye soracak olursanız da;
Bildiğiniz Bitcoin mining yapacaksınız fakat bu biraz alışılagelmişin dışında bir sistem olacak.
Yani bildiğimiz Bitcoin mining şirketleri kendi mining uygulamasını bilgisayarınıza indirip hesabınıza giriş yapmanızı ister. Uygulamanın tek görevi budur, yani siz giriş yaptıktan sonra o uygulamaya bir daha el sürmemeniz gerekmektedir.
Fakat burada işler biraz değişiyor. Şöyle ki; sizden bir internet tarayıcısı indirmeniz isteniyor fakat bu internet tarayıcısı tamamen açık kaynak kodlu olarak geliştirilen Chrome alt yapısı kullanıyor yani herhangi bir olumsuz birşey aklınıza gelmesin.
İnternet tarayıcısını indirdikten sonra siz internette gezinirken tarayıcınız bir yandan da mining yapıyor ve size para kazandırıyor.

Şimdi gelelim nasıl para kazanabileceğimize;



Daha şimdiden söyleyeyim, bu sistem ile para kazanmak için bilgisayar başında oturup zaman harcamanıza gerek yok, bilgisayarınız açık olduğu sürece uyusanız yada dışarıda arkadaşlarınızla nargile içseniz daha para kazanmaya devam edebiliyorsunuz.
İhtiyacınız olan şeyler; bir bilgisayar ve internet.

İlk olarak Buraya Tıklayarak Asıl Siteye Gidiyoruz.
Açılan sayfadan biraz aşağı inince karşımıza şöyle bi ekran gelecek, bu ekranda "CRYPTOTAB TARAYICISINI İNDİRİN" butonuna tıklayıp tarayıcıyı indiriyoruz.

İnternet Tarayıcısı İle Para Kazanma

Bu arada tarayıcı demişken şunu da belirtmek isterim ki; indireceğiniz tarayıcı Google Chrome alt yapısını kullanan bir internet tarayıcısıdır.
Bildiğiniz üzere Google Chrome açık kaynak kodlu olarak geliştirilmekte, yani Chrome'a ait olan tüm kod ve yapılar Google tarafından ücretsiz bir şekilde dağıtılmakta, siz bu kodları alıp Chrome tabanlı yeni bir tarayıcı yapabilirsiniz.
Tabi dediğim gibi tarayıcı Chrome tabanlı olacağı için Google Chrome'da olan bütün özellikleri kendi tarayıcınıza da ekleyebilirsiniz, Chrome'dan farklı bir şeyler yapmak isterseniz de elbette yapabilirsiniz.
İşte CryptoTab Browser'da Google Chrome alt yapısını kullanan ve neredeyse Chrome ile birebir aynı olan bir tarayıcı. Chrome kullanan kişilerin CryptoTab kullanırken zorluk yaşacağını hiç sanmıyorum, çok kısa bir sürede uyum sağlayacaklardır.
Neyse konumuza dönelim :)

Evet CryptoTab Browser'i kurmak için gerekli olan setup dosyasını indirdikten sonra tamamen Chrome ile aynı olacak şekilde kurulum yapıyoruz.
Kurulum yaptıktan sonra tarayıcımıza otomatik olarak 3 veya 4 farklı eklenti kurulmuş olacaktır, bunlardan sadece CryptoTab eklentisini kaldırmamamız gerek, diğerlerini isterseniz kaldırabilirsiniz.
CryptoTab eklentisini açtıktan sonra karşımıza şöyle bir ekran gelecektir;

İnternet Tarayıcısı İle Para Kazanma

Bu seçeneklerden istediğimiz herhangi biri ile giriş yapıyoruz. Sadece sosyal medya hesapları ile giriş yapılabiliyor çünkü sahte hesap kurulumlarının önüne geçmeye çalışıyorlarmış. Ki zaten giriş sayfasında da onu ima etmeye çalışıyorlar.



Eveeett hesabımızı da oluşturduk, artık CryptoTab eklentisine geçiş yapıp sol üst tarafta bulunan Mining kısmını etkinleştirmemiz gerekmekte. Onu da etkinleştirdikten yani OFF olan imleci MAX'a getirdikten sonra yapmanız gereken herşey tamamlanmış oluyor, bundan sonra herhangi bir değişiklik yapmanıza gerek yok.
Ayrıca ne kadar kazandığınızı ve şu anki kazım gücünüzü bu eklenti sayesinde görebiliyorsunuz.

Ödemeler konusunda hiçbir sıkıntınız olmasın, tamamen ödeme yapmaktadır. Geçen hafta ödeme almıştım, ki zaten ödeme almadığım bir sistemi de size tavsiye olarak anlatmıyorum, anlatmam.
Dediğim gibi geçen hafta ödeme almıştım fakat bu yazıyı yazacak zamanım malesef olmadı, yazmak bugüne nasip oldu ve uzun uzun da olsa yazmayı başardım :)
Buyrun ödeme kanıtım, kazanç biraz düşük ama inşallah bundan sonra daha verimli olacaktır :)

İnternet Tarayıcısı İle Para Kazanma

Evet bu konuda anlatacaklarım da bu kadardı, buraya kadar okuduğunuz için teşekkür ederim.
Bu ve bunun gibi diğer internetten para kazanma ile ilgili yazılarımı okumak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.
Son olarak CryptoTab sitesine gitmek ve üye olmak için buraya tıklayabilirsiniz.
Herkese hayırlı günler, bol kazançlar diliyorum..


  • İçeriği Paylaş:

İÇERİĞİ DEĞERLENDİR

Toplam Değerlendirme Sayısı: 0
Toplam Değerlendirme: 0 / 5

Cevap Yaz