HTML, CSS, Javascript Temel Eğitim Seti

HTML, CSS, Javascript Temel Eğitim Seti

HTML, CSS, Javascript Temel Eğitim Seti

  2 dakika Okuma Süresi

Web sitesi yapmak için olmazsa olmaz dillerden olan HTML, CSS ve Javascript'i temel düzeyde de olsa öğrenmek ve web programlama alanına giriş yapmak isteyenler için Mehmet Ali Bayram tarafından hazırlanmış olan bu eğitim setini başarıyla tamamlamanızın ardından web sitesi yapmak için ilk adımı atmış olacaksınız.

Üstelik bu kursu daha önce hiç kod yazmamış olsanız dahi kolaylıkla anlayabilirsiniz, kursta içerikler hiç bilmeyen birine göre anlatılmaktadır.

Javascript, HTML ve CSS dillerini kavradıktan sonra dilerseniz daha ileriye giderek örneğin React gibi frameworkler kullanarak mobil uygulamalar bile yapabilirsiniz. Tabi bunlar sonraki adımlar :) Yine de Javascript, HTML ve CSS ile nasıl mobil uygulama yapabileceğinizi merak ediyorsanız o zaman sizi şöyle alalım: Javascript ile Mobil Uygulama Yapma

Bu ücretsiz kursu istediğiniz zaman Udemy hesabınıza giriş yaparak online olarak veya dilerseniz telefonunuza veya bilgisayarınıza indirerek internet olmasa dahi offline olarak izleyebilirsiniz.


Dosyayı İndirmek İçin Aşağıda Bul-unan "DOSYAYI İNDİR" butonuna tıklayıp açılan sayfada 5 saniye bekledikten sonra "Linke Git" butonuna ve ardından "Reklamı Geç" butonuna tıklamanız yeterlidir.

Kurs Süresi     : 3,5 Saat
Set Ücreti     : Ücretsiz
Görüntüleme Sayısı : 518
İNDİRME LİNKİ
ALTERNATİF İNDİRME LİNKİ
 • İçeriği Paylaş:

İÇERİĞİ DEĞERLENDİR

Toplam Değerlendirme Sayısı: 0
Toplam Değerlendirme: 0 / 5

Cevap Yaz