Hazır Web Sitesi Yapma Eğitim Seti

Hazır Web Sitesi Yapma Eğitim Seti

Hazır Web Sitesi Yapma Eğitim Seti

Herkes kendine ait bi web sitesi yapmak ister fakat gerek yazılım bilmediği gerekse nasıl yapılacağını bilmediği için yapamaz. Tam da böyle arada kalmış kişilerin yardımına koşan ve web sitesinin neredeyse her şeyini kendi isteklerinize göre tek bir satır kod yazmadan düzenleyip yayınlayabileceğiniz ve hatta tüm hosting, domain, SEO vs gibi işlemleri yapmanıza gerek bırakmayan, popüler web sitesi yapma aracı olan Wix'in kullanımı ve Wix ile web sitesi yapımı, SEO işleri, hosting-domain işleri gibi şeylerin nasıl yapıldığını anlatan bu eğitim setini sizinle paylaşmak isterim.

Dediğim üzere, Wix ile tek satır kod yazmadan ve detaylı işlemler yapmadan web sitesi yapabilir, istediğiniz alanda içerikler paylaşabilir, isterseniz de web sitenize reklamlar koyarak sitenizden kazanç sağlayabilirsiniz. Tabi Wix'i kullanmanın da bir ücreti var. Daha doğrusu hazırladığınız web sitesinin kodlarını almak isterseniz belirli bir miktar ücret ödemeniz gerekiyor. Tüm bu işlemleri bu kursumuz sayesinde öğrenebilir ve Wix sayesinde profesyonel olarak web siteleri yapabilirsiniz.

Üstelik normalde 409,99 TL olan bu eğitim setini, özel indirim kodu sayesinde tamamen ücretsiz bir şekilde alabilirsiniz.

NOT: Eğitim dili İngilizce'dir.

Bu ücretsiz kursu istediğiniz zaman Udemy hesabınıza giriş yaparak online olarak veya dilerseniz telefonunuza veya bilgisayarınıza indirerek internet olmasa dahi offline olarak izleyebilirsiniz.

Dosyayı İndirmek İçin Aşağıda Bulunan "DOSYAYI İNDİR" butonuna tıklayıp açılan sayfada 5 saniye bekledikten sonra "Linke Git" butonuna ve ardından "Reklamı Geç" butonuna tıklamanız yeterlidir.

Dosya Kaynağı    : Udemy
Kurs Süresi     : 3 Saat
Set Ücreti     : Ücretsiz
Görüntüleme Sayısı : 414
İNDİRME LİNKİ
ALTERNATİF İNDİRME LİNKİ
 • İçeriği Paylaş:

İÇERİĞİ DEĞERLENDİR

Toplam Değerlendirme Sayısı: 1
Toplam Değerlendirme: 5 / 5

Cevap Yaz