Girişimcilik, İş Geliştirme ve Dijital Pazarlama Eğitimi

Girişimcilik, İş Geliştirme ve Dijital Pazarlama Eğitimi

Girişimcilik, İş Geliştirme ve Dijital Pazarlama Eğitimi

  2 dakika Okuma Süresi

Bir iş fikriniz var fakat nasıl yapacağınızı ve yatırım alacağınızı bilmiyorsanız o zaman sizin öncelikle girişimcilik ruhunuzu geliştirmeniz gerekmekte. Tamam iş fikriniz var ama asıl mesele bu fikri hayata geçirmek.

Online olarak yani internet üzerinden e-ticaret gibi sistemler ile satış yaparak da para kazanabilir ve hatta geçiminizi sağlayabilirsiniz. Bu işlerin geneline dijital pazarlama adı veriliyor. Tabi işin içerisinde pazarlama, para kazanma, iş gücü gibi şeyler olduğu için dijital pazarlama konusunda da kendinizi geliştirmeniz gerekiyor. İşte bunun içinde bu eğitim setimizden faydalanabilir ve kendinizi girişimcilik ve dijital pazarlama konusunda geliştirebilirsiniz.

 

Bu eğitim setini başarıyla tamamlamanızın ardından kendi iş fikrinizi kendiniz hayata geçirebilecek ve dijital pazarlama konusunda ciddi oranda bilgi sahibi olabileceksiniz. Yani bir girişimci olabileceksiniz.

Bu ücretsiz kursu istediğiniz zaman Udemy hesabınıza giriş yaparak online olarak veya dilerseniz telefonunuza veya bilgisayarınıza indirerek internet olmasa dahi offline olarak izleyebilirsiniz.


Dosyayı İndirmek İçin Aşağıda Bul-unan "DOSYAYI İNDİR" butonuna tıklayıp açılan sayfada 5 saniye bekledikten sonra "Linke Git" butonuna ve ardından "Reklamı Geç" butonuna tıklamanız yeterlidir.

Kurs Süresi     : 5 Saat
Set Ücreti     : Ücretsiz
Görüntüleme Sayısı : 443
İNDİRME LİNKİ
ALTERNATİF İNDİRME LİNKİ
 • İçeriği Paylaş:

İÇERİĞİ DEĞERLENDİR

Toplam Değerlendirme Sayısı: 0
Toplam Değerlendirme: 0 / 5

Cevap Yaz