Django Core Kursu

Django Core Kursu

Django Core Kursu

  2 dakika Okuma Süresi

Python son zamanlarda dünya genelinde en çok kullanılan programlama dillerinden birisi ve gün geçtikçe popülerliğini de arttırıyor. Elbette neredeyse her dilde olduğu gibi Python'unda web siteleri geliştirmek için hazırlanmış frameworkleri var.

İşte sizde Python'un en çok kullanılan web frameworklerinden biri olan Django'yu öğrenmek istiyorsanız bu kursu kaçırmamanızda fayda var.

Django ile statik web siteleri yapabilir ve web sitenizde Python'un gücünden faydalanabilirsiniz.

Üstelik normalde fiyatı 399,99 TL olan bu kursa özel indirim kodu sayesinde tamamen ücretsiz bir şekilde erişim sağlayabilir ve kendinizi Django Framework konusunda geliştirebilirsiniz. Elbette tek başına Django öğrenmeniz size bir web sitesi yapmanıza imkan sağlayamasa da web sitemizde bulunan HTML, CSS ve Javascript eğitim setleri ile de kendinizi tam anlamıyla web developer yapabilir ve sizde çok güçlü web siteleri yapabilirsiniz.

NOT: Eğitim dili İngilizce'dir.

Bu ücretsiz kursu istediğiniz zaman Udemy hesabınıza giriş yaparak online olarak veya dilerseniz telefonunuza veya bilgisayarınıza indirerek internet olmasa dahi offline olarak izleyebilirsiniz.


Dosyayı İndirmek İçin Aşağıda Bul-unan "DOSYAYI İNDİR" butonuna tıklayıp açılan sayfada 5 saniye bekledikten sonra "Linke Git" butonuna ve ardından "Reklamı Geç" butonuna tıklamanız yeterlidir.

Kurs Süresi     : 18,5 Saat
Set Ücreti     : Ücretsiz
Görüntüleme Sayısı : 544
İNDİRME LİNKİ
ALTERNATİF İNDİRME LİNKİ
 • İçeriği Paylaş:

İÇERİĞİ DEĞERLENDİR

Toplam Değerlendirme Sayısı: 0
Toplam Değerlendirme: 0 / 5

Cevap Yaz