C# Eğitim Seti

C# Eğitim Seti

C# Eğitim Seti

  2 dakika Okuma Süresi

C#, Microsoft tarafından geliştirilen ve neredeyse ilk çıktığı zamandan beri en çok tercih edilen nesne yönelimli bir programlama dilidir. Ve hatta 2018 yılında yapılan bir ankete göre en çok para kazandıran dillerden de birisi.

Sizde C# öğrenmek istiyorsanız, C# ve nesne yönelimli programlama uzmanlarından biri olan Murat Yücedağ'ın bu tam tamına 100 videodan oluşan eğitim setini kaçırmamanızı tavsiye ediyorum.

Bu eğitim seti sayesinde C#'ın kendine ait neredeyse bütün araçlarını öğrenebilir ve geliştirme ortamı olan Visual Studio'yu profesyonel bir şekilde kullanabilirsiniz. Ayrıca eğitim setinde örnek projeler üzerinden gidiliyor oluşu da ayrı bi bütünlük ve ilerleme kazandırıyor.

Ayrıca Murat Yücedağ bu eğitim seti ile size C#'ın nesne yönelimli özelliğini sonuna kadar kullanma fırsatı sağlıyor.

Bu eğitim setini bitirdikten sonra, C# ile kendi programlarınızı yazabilir, hatta belki de kendi C# eğitim set ve videolarınızı oluşturarak sizde farklı kişilerin C# öğrenmesine katkıda bulunabilirsiniz.Dosyayı İndirmek İçin Aşağıda Bul-unan "DOSYAYI İNDİR" butonuna tıklayıp açılan sayfada 5 saniye bekledikten sonra "Linke Git" butonuna ve ardından "Reklamı Geç" butonuna tıklamanız yeterlidir.

Kurs Süresi         :  61 Saat
Görüntüleme Sayısı  : 416
İNDİRME LİNKİ
ALTERNATİF İNDİRME LİNKİ
  • İçeriği Paylaş:

İÇERİĞİ DEĞERLENDİR

Toplam Değerlendirme Sayısı: 0
Toplam Değerlendirme: 0 / 5

Cevap Yaz