Bootstrap 4 Kursu

Bootstrap 4 Kursu

Bootstrap 4 Kursu

  1 dakika Okuma Süresi

Bildiğiniz üzere web sitesi yapmak için HTML, Javascript ve CSS dillerini kullanmak zorundayız. Fakat özellikle HTML ve CSS'i tam anlamıyla bilmedikten sonra ne yazık ki istediğimiz gibi ve günümüz teknoloji ve modasına uygun web siteleri yapmak bir hayli zor olacaktır.

Tam bu esnada Twitter tarafından geliştirilen ve içerisinde HTML, CSS ve Javascript componentleri bulunan Bootstrap yardımımıza koşuyor. Basit bir HTML, CSS ve Javascript bilgisi ile Bootstrap kullanarak responsive web siteleri yapmak mümkün hâle geldi.

Bu kurs sayesinde de Bootstrap'ın son sürümü olan Bootstrap 4'ü kısa bir sürede tanıyacabilecek ve sizde Bootstrap kullanarak istediğiniz web sitelerini yapabileceksiniz.

Üstelik kurs tamamen Türkçe !

Bu ücretsiz kursu istediğiniz zaman Udemy hesabınıza giriş yaparak online olarak veya dilerseniz telefonunuza veya bilgisayarınıza indirerek internet olmasa dahi offline olarak izleyebilirsiniz.


Dosyayı İndirmek İçin Aşağıda Bul-unan "DOSYAYI İNDİR" butonuna tıklayıp açılan sayfada 5 saniye bekledikten sonra "Linke Git" butonuna ve ardından "Reklamı Geç" butonuna tıklamanız yeterlidir.

Kurs Süresi     : 3,5 Saat
Set Ücreti     : Ücretsiz
Görüntüleme Sayısı : 393
İNDİRME LİNKİ
ALTERNATİF İNDİRME LİNKİ
 • İçeriği Paylaş:

İÇERİĞİ DEĞERLENDİR

Toplam Değerlendirme Sayısı: 0
Toplam Değerlendirme: 0 / 5

Cevap Yaz