Bootstrap 4 Eğitim Seti

Bootstrap 4 Eğitim Seti

Bootstrap 4 Eğitim Seti

  1 dakika Okuma Süresi

Bootstrap'ın, Twitter tarafından geliştirilen bir CSS ve Javascript frameworkü olduğunu pek çoğumuz biliyoruzdur. Bootstrap ile responsive olarak yani kullanıcı dostu web siteleri yazılabilmekte ve bu framework özellikle front-end yani sitenin görünen kısmı-tasarımını yapmak için çok büyük önem arz etmektedir.

Her cihaz için ayrı bir tasarım veya CSS kodu yazmak yerine Bootstrap içinde tanımlanmış özel taglar ile çok büyük bir dertten kurtuluyorsunuz.

İşte bu eğitim setimizde de Bootstrap'ın son sürümü olan Bootstrap 4 hakkında çok geniş bir bilgiye sahip olabilir, eğitim sonunda responsive yani kullanıcı dostu web sitelerini profesyonel olarak yapabilirsiniz.

NOT: Eğitim dili İngilizce'dir.

Bu ücretsiz kursu istediğiniz zaman Udemy hesabınıza giriş yaparak online olarak veya dilerseniz telefonunuza veya bilgisayarınıza indirerek internet olmasa dahi offline olarak izleyebilirsiniz.


Dosyayı İndirmek İçin Aşağıda Bul-unan "DOSYAYI İNDİR" butonuna tıklayıp açılan sayfada 5 saniye bekledikten sonra "Linke Git" butonuna ve ardından "Reklamı Geç" butonuna tıklamanız yeterlidir.

Kurs Süresi     : 4,5 Saat
Set Ücreti     : Ücretsiz
Görüntüleme Sayısı : 417
İNDİRME LİNKİ
ALTERNATİF İNDİRME LİNKİ
 • İçeriği Paylaş:

İÇERİĞİ DEĞERLENDİR

Toplam Değerlendirme Sayısı: 0
Toplam Değerlendirme: 0 / 5

Cevap Yaz