Bitcoin Eğitim Seti

Bitcoin Eğitim Seti

Bitcoin Eğitim Seti

  2 dakika Okuma Süresi

Son zamanlarda çok kullanışta ve neredeyse sürekli değeri artmakta olan sanal para birimi Bitcoin'i neredeyse herkes duymuştur. Geçen sene 1 Bitcoin 70 000 TL civarında değerliydi fakat sonrasında ciddi bi düşüş yaşasa da şu anda 40 000 TL civarında seyrediyor, yani henüz değerini tam olarak kaybetmiş değil.

Hatta bazı analist ve yorumcular Bitcoin'in çok daha yükseleceğini ve belki de 10 sene sonra artık kağıt ve madeni paranın yerine Bitcoin gibi sanal paralar kullanılacağını dahi söyleyebiliyor.

Bitcoin şu anda bu kadar değerli ve bilindik iken bizde ondan düşen payımızı almak isteriz hâliyle. Fakat Bitcoin'i hiç duymamış veya duysa bile işleyişi, mantığı ve nasıl kazanılacağı hakkında pek bilgisi olmayanlar ne yapacak derseniz, tam olarak bu eğitim setini alacaklar.

Bu eğitim seti sayesinde Bitcoin'in tam olarak ne olduğu, nasıl kazanılabileceği, nasıl çalıştığı bilgileri tam olarak öğrenebilecek ve sizde kripto para dünyasına Bitcoin ile adım atabileceksiniz.

Üstelik normalde 409,99 TL olan bu eğitim setini özel indirim kodu sayesinde tamamen ücretsiz bir şekilde satın alabilirsiniz.

NOT: Eğitim dili İngilizce'dir.

Bu ücretsiz kursu istediğiniz zaman Udemy hesabınıza giriş yaparak online olarak veya dilerseniz telefonunuza veya bilgisayarınıza indirerek internet olmasa dahi offline olarak izleyebilirsiniz.


Dosyayı İndirmek İçin Aşağıda Bul-unan "DOSYAYI İNDİR" butonuna tıklayıp açılan sayfada 5 saniye bekledikten sonra "Linke Git" butonuna ve ardından "Reklamı Geç" butonuna tıklamanız yeterlidir.

Kurs Süresi     : 6 Saat
Set Ücreti     : Ücretsiz
Görüntüleme Sayısı : 602
İNDİRME LİNKİ
ALTERNATİF İNDİRME LİNKİ
 • İçeriği Paylaş:

İÇERİĞİ DEĞERLENDİR

Toplam Değerlendirme Sayısı: 0
Toplam Değerlendirme: 0 / 5

Cevap Yaz