Bilişim Teknolojileri Güvenliği Eğitim Seti

Bilişim Teknolojileri Güvenliği Eğitim Seti

Bilişim Teknolojileri Güvenliği Eğitim Seti

Son zamanların çok dikkat çeken konularından birisi de şüphesiz siber güvenlik. Günümüzde neredeyse her gün onlarca siber saldırılar yapılıyor ve siber güvenlik alanı gün geçtikçe daha çok önem arz ediyor.

Ülkeler siber güvenlik alanına çok daha fazla para ayırmaya başladı ve şu anda bir çok ülke kendi siber güvenlik ekibini kurmaya başladı, Türkiye'de bunlardan birisi.

Sizde hem kendi siber güvenliğiniz hemde ülkenin güvenliği için siber güvenlik konusuna meraklı iseniz bu eğitim setini kaçırmamanızı tavsiye ediyorum.

Bu eğitim setinde işletim sistemi güvenliği, ağ güvenliği, malware ve virüslere karşı güvenlik ve daha birçok konu hakkında çok detaylı eğitim videoları bulabilirsiniz.

Üstelik, tüm seti tek seferde indirmek zorunda değilsiniz, indirmek istediğiniz videoları seçip ayrı ayrı da indirebilirsiniz.

Videolar tamamen Türkçe'dir.Dosyayı İndirmek İçin Aşağıda Bulunan "DOSYAYI İNDİR" butonuna tıklayıp açılan sayfada 5 saniye bekledikten sonra "Linke Git" butonuna ve ardından "Reklamı Geç" butonuna tıklamanız yeterlidir.

Dosya Kaynağı    : Google Drive
Dosya Boyutu    : 1,54 GB
RAR Şifresi     : -
İndirme Sayısı   : 1
Görüntüleme Sayısı : 256
İNDİRME LİNKİ
ALTERNATİF İNDİRME LİNKİ
 • İçeriği Paylaş:

İÇERİĞİ DEĞERLENDİR

Toplam Değerlendirme Sayısı: 2
Toplam Değerlendirme: 5 / 5

Cevap Yaz