AutoCAD 2011 Temel Eğitim Seti

AutoCAD 2011 Temel Eğitim Seti

AutoCAD 2011 Temel Eğitim Seti

Çoğunlukla mimar ve inşaat ile alakalı bölümlerin kullandığı 3 boyutlu çizim uygulamalarından belki de en çok kullanılan uygulamala olan AutoDesk firması tarafından geliştirilen CAD yani tasarım ve taslak çizimi uygulaması AutoCAD'in 2011 sürümünün kullanımını öğrenmek isteyenler için oldukça faydalı olacak olan bu eğitim setinde; AutoCAD araç ve menülerinin kullanımı, çeşitli şekillerin çizimleri gibi sizi profesyonellik derecesine bile yükseltebilecek kadar çok video bulunmaktadır.

2011 sürümü biraz geride kalmış olsa da şu andaki güncel sürümle çok benzerlik göstermektedir. 2011 sürümünün kullanımını öğrendikten sonra diğer sürümlere geçişlerde çok zorlanmayacağınıza eminim.

Üstelik, tüm seti tek seferde indirmek zorunda değilsiniz, indirmek istediğiniz videoları seçip ayrı ayrı da indirebilirsiniz.

Videolar tamamen Türkçe'dir.Dosyayı İndirmek İçin Aşağıda Bulunan "DOSYAYI İNDİR" butonuna tıklayıp açılan sayfada 5 saniye bekledikten sonra "Linke Git" butonuna ve ardından "Reklamı Geç" butonuna tıklamanız yeterlidir.

Dosya Kaynağı    : Google Drive
Dosya Boyutu    : 2,11 GB
RAR Şifresi     : -
İndirme Sayısı   : 0
Görüntüleme Sayısı : 186
İNDİRME LİNKİ
ALTERNATİF İNDİRME LİNKİ
 • İçeriği Paylaş:

İÇERİĞİ DEĞERLENDİR

Toplam Değerlendirme Sayısı: 0
Toplam Değerlendirme: 0 / 5

Cevap Yaz